Zespół

Radca prawny Jerzy Pyrć, wspólnik

 

Radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej, prawie nieruchomości oraz obsłudze procesu inwestycyjnego. Posiada bogate doświadczenie związane z pracą w renomowanych kancelariach, w tym jako koordynator zespołu prawników zajmujących się dziedziną prawa gospodarczego i handlowego. W latach 2002-2007 jako prawnik jednej z największych sieci handlowych w Polsce, zarządzającej na bieżąco ok. 200 obiektami handlowymi, magazynowymi i biurowymi, zajmował się kompleksową obsługą prawną nieruchomości, pełniąc m.in. funkcję Managera Działu Prawnego ds. Nieruchomości, IT i Marketingu. Jako wykładowca współpracował z Centrum Wiedzy Prawno - Gospodarczej, prowadząc szkolenia dla Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON). Autor publikacji „ASP - prawne aspekty usługi udostępniania aplikacji biznesowych on-line”. Język: angielski.

Radca prawny Iwona Woźniak-Pyrć, wspólnik

 

Radca prawny wpisana na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w prawie i postępowaniu administracyjnym, postępowaniu cywilnym oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiada bogate doświadczenie związane z wieloletnim zatrudnieniem w administracji publicznej, między innymi w Wydziale Obsługi Prawnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ukończyła kurs z zakresu prawa podatkowego prowadzony przez Regionalny Ośrodek Kształcenia Kadr przy Izbie Skarbowej w Krakowie oraz kurs Krajowego Centrum Edukacji Europejskiej w Warszawie. Język: angielski.

Małgorzata Majewska, aplikant radcowski

 

Aplikantka radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze małych i średnich przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego i handlowego oraz bogatą praktykę w zakresie ubezpieczeń i odszkodowań. W Kancelarii zajmuje się umowami handlowymi, aspektami prawnymi procesu komercjalizacji i zarządzania obiektami komercyjnymi, jak również sprawami procesowymi. Język: angielski.

Barbara Dorosz

Pełna treść ogłoszenia poniżej:

Ogłoszenie pwp kancelarie prawne